OLYMPOS REKLAM

Hakkımızda

28 yıllık tecrübe

OLYMPOS MAKİNE SANAYİ LTD ŞTİ olarak Çağımızda her an gelişen teknolojik faaliyetleri yakın bir biçimde takip ederek siz değerli meslektaşlarımıza en kaliteli hizmeti verirken aynı zamanda da yaptığımız “yerli üretim” sayesinde en uygun fiyatı sağlamaya çalışıyoruz. En başından beri yola çıktığımız fikir olan “yerli ve milli” imalat düşüncesi ile ürettiğimiz makinelerimizi her geçen gün daha da geliştirmek için çabalıyor ve yerli üretim ürünlerin ithal ürünlerden daha revaçta olması için mücadelemizi sürdürüyoruz. Üretmiş olduğumuz makinelerde de dünya standartlarını göz önünde bulundurarak, yerli ve milli ürün arşivimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz.
Profesyonel çalışma prensibiyle hareket ederek haftada üç makine imalatı yapıp sektörümüz için faydalı olmaya çalışıyoruz. Milli ve yerli üretim için tek temennimiz bu çabalarımızın karşılığını bularak gerektiği değerin gösterilmesidir…

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İstanbul Merkez Showrom 09:00 -18:00 saatleri arası 0(216) 755-7017 numaralı telefondan arayın.

Satış sonrası hizmet

OLYMPOS REKLAM

Olympos Reklam 28 yıla yakın süredir dijital baskı teknolojileri alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Uzun yıllar ile edinilen tecrübe, firmamızın temelini oluşturmaktadır. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış teknik servis ekibimiz ve teknolojik olanaklarımız sayesinde; siz değerli müşterilerimize satış sonrası hizmet aşamasında da memnuniyeti garanti ediyoruz.

Güven

Firmamızın tecrübesi, ithalat bilgisi ve finans olanakları ile Olympos’un gücünü her an yanınızda hissedeceksiniz.

Yüksek Kapasite

Türkiye’nin en çok plotter satan markası olmanın gururunu yaşarken, kapasitemizi ve ekibimizi, her geçen gün geliştiriyoruz.

Hızlı Çözümler

7/24 Online desteğin yanı sıra; İstanbul ve Antalya merkezli teknik servis desteğimizle tüm Türkiye’ye nitelikli hizmet sunuyoruz.

Tedarikçiler

Uzun sürelerdir oluşturduğumuz network ile, Uzak doğunun; en güvenilir üreticileri ile çalışıyor, gücümüze güç katıyoruz…

Katıldığımız Uluslararası Fuarlar

DESTEK GEREKİRSE MESAİ SAATLERİ İÇİNDE

Telefon Destek

0549 339 39 20 - 0532 524 69 26

Email Destek

olymposreklam@hotmail.com

Canlı Destek

www.olymposreklam.com

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz