Olympos Reklam | Hakkımızda
651
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-651,page-child,parent-pageid-121,qode-quick-links-1.0,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Hakkımızda

28 yıllık tecrübe

Olympos Reklam olarak 1993 yılından bu yana dijital baskı teknolojileri sektöründe hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana başlıca hedefimiz, öncelikle ülkemizde daha sonrasında ise tüm dünyada dijital baskı teknolojileri alanında yenilikler getirmek, ülkemizi sektörde global ölçekte bir adım ileriye taşımaktır.

Güven

Firmamızın tecrübesi, ithalat bilgisi ve finans olanakları ile Olympos’un gücünü her an yanınızda hissedeceksiniz.

Yüksek Kapasite

Türkiye’nin en çok plotter satan markası olmanın gururunu yaşarken, kapasitemizi ve ekibimizi, her geçen gün geliştiriyoruz.

Hızlı Çözümler

7/24 Online desteğin yanı sıra; İstanbul ve Antalya merkezli teknik servis desteğimizle tüm Türkiye’ye nitelikli hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Tedarikçiler

Uzun sürelerdir oluşturduğumuz network ile, Uzak doğunun; en güvenilir üreticileri ile çalışıyor, gücümüze güç katıyoruz…

Satış sonrası hizmet

Olympos Reklam 25 yıla yakın süredir dijital baskı teknolojileri alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Uzun yıllar ile edinilen tecrübe, firmamızın temelini oluşturmaktadır. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış teknik servis ekibimiz ve teknolojik olanaklarımız sayesinde; siz değerli müşterilerimize satış sonrası hizmet aşamasında da memnuniyeti garanti ediyoruz.

Chat with us on WhatsApp